Підшипник ступичний передній, задній Renault Kangoo з 2002 розмір 40x84x39.7 4x4 (700245)
1 169 ₴/комплект
- В наявності
- Код: B435482
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник ступичний передній, задній Renault Kangoo з 2002 розмір 40x84x39.7 4x4

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:700245
Виробник: OPTIMAL
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник ступичний передній, задній Renault Kangoo з 2002 розмір 40x84x39.7 4x4 (700245)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B435482 або Каталожний номер: 700245
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPTIMAL |
| Код запчастини | 700245 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 38.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 84.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169 ₴/комплект



