Радіатор двигуна Renault Clio, Logan, Sandero, Dokker 1.5 dCi з 2008 (622 319)
2 654 ₴
- В наявності
- Код: B374530
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор двигуна Renault Clio, Logan, Sandero, Dokker 1.5 dCi з 2008

Примінено на автомобілях:Dokker,Logan,Clio,Sandero
Каталожний номер:622 319
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор двигуна Renault Clio, Logan, Sandero, Dokker 1.5 dCi з 2008 (622 319)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B374530 або Каталожний номер: 622 319
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 622 319 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Dokker, Clio, Logan, Sandero |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Dokker, Logan, Sandero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 654 ₴



