Радіатор двигуна Renault Master 2.3 dCi з 2010 (622 081)
3 991 ₴
- В наявності
- Код: B374528
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор двигуна Renault Master 2.3 dCi з 2010

Примінено на автомобілях:Master
Каталожний номер:622 081
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор двигуна Renault Master 2.3 dCi з 2010 (622 081)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B374528 або Каталожний номер: 622 081
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 622 081 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 773 мм |
| Ширина ядра радіатора | 469 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 991 ₴



