Радіатор двигуна Opel Vivaro B, Renault Trafic 1.6 CDTI з 2014 (622 013)
6 654 ₴
- В наявності
- Код: B374527
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор двигуна Opel Vivaro B, Renault Trafic 1.6 CDTI з 2014

Примінено на автомобілях:Trafic
Каталожний номер:622 013
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор двигуна Opel Vivaro B, Renault Trafic 1.6 CDTI з 2014 (622 013)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B374527 або Каталожний номер: 622 013
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 622 013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 748 мм |
| Ширина ядра радіатора | 471 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 654 ₴



