Радіатор інтеркулера Renault Scenic 3, Megane 3 1.9 D, 2.0 TCei з 2008 (621 399)
3 852 ₴
- В наявності
- Код: B376210
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Renault Scenic 3, Megane 3 1.9 D, 2.0 TCei з 2008

Примінено на автомобілях:Megane,Scenic,Clio
Каталожний номер:621 399
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор інтеркулера Renault Scenic 3, Megane 3 1.9 D, 2.0 TCei з 2008 (621 399)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B376210 або Каталожний номер: 621 399
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 621 399 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Megane, Scenic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 656 мм |
| Ширина ядра радіатора | 106 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Megane, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 852 ₴



