Радіатор двигуна Renault Kangoo 1.5 dCi з 2008 (620 722)
2 686 ₴
- В наявності
- Код: B390307
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор двигуна Renault Kangoo 1.5 dCi з 2008

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:620 722
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор двигуна Renault Kangoo 1.5 dCi з 2008 (620 722)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B390307 або Каталожний номер: 620 722
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 620 722 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 560 мм |
| Ширина ядра радіатора | 490 мм |
| Глибина ядра радіатора | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 686 ₴



