Радіатор кондиціонера Renault Fluence, Scenic 3, Megane 3 1.4, 2.0 з 2008 (619 530)
3 139 ₴
- В наявності
- Код: B375633
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Fluence, Scenic 3, Megane 3 1.4, 2.0 з 2008

Примінено на автомобілях:Megane,Scenic,Clio,Fluence
Каталожний номер:619 530
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор кондиціонера Renault Fluence, Scenic 3, Megane 3 1.4, 2.0 з 2008 (619 530)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B375633 або Каталожний номер: 619 530
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 619 530 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Clio, Megane, Fluence |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 690 мм |
| Ширина ядра радіатора | 347 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Fluence, Megane, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 139 ₴



