Радіатор кондиціонера Renault Trafic 2.0 CDTI з 2006 (616 713)
3 591 ₴
- В наявності
- Код: B376198
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Trafic 2.0 CDTI з 2006

Примінено на автомобілях:Trafic
Каталожний номер:616 713
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор кондиціонера Renault Trafic 2.0 CDTI з 2006 (616 713)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B376198 або Каталожний номер: 616 713
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 616 713 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 553 мм |
| Ширина ядра радіатора | 521 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 591 ₴



