Радіатор інтеркулера Renault Kangoo 1.5 dCi з 2008 (616 644)
3 118 ₴
- В наявності
- Код: B374492
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Renault Kangoo 1.5 dCi з 2008

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:616 644
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор інтеркулера Renault Kangoo 1.5 dCi з 2008 (616 644)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B374492 або Каталожний номер: 616 644
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 616 644 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 385 мм |
| Ширина ядра радіатора | 144 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 118 ₴



