Радіатор кондиціонера Renault Master 2.5 dci з 2006 (614 567)
2 890 ₴
- В наявності
- Код: B390266
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Master 2.5 dci з 2006

Примінено на автомобілях:Master
Каталожний номер:614 567
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор кондиціонера Renault Master 2.5 dci з 2006 (614 567)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B390266 або Каталожний номер: 614 567
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 614 567 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 727 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 890 ₴



