Радіатор кондиціонера Renault Espace з 2003 (614 503)
2 981 ₴
- В наявності
- Код: B374471
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Espace з 2003

Примінено на автомобілях:Espace
Каталожний номер:614 503
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор кондиціонера Renault Espace з 2003 (614 503)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B374471 або Каталожний номер: 614 503
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 614 503 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 700 мм |
| Ширина ядра радіатора | 431 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Espace |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 981 ₴



