Радіатор інтеркулера Renault Clio, Dacia Logan, Dokker 1.5 dCi з 2012 (614 062)
3 022 ₴
- В наявності
- Код: B374464
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера Renault Clio, Dacia Logan, Dokker 1.5 dCi з 2012

Примінено на автомобілях:Dokker,Logan,Clio
Каталожний номер:614 062
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор інтеркулера Renault Clio, Dacia Logan, Dokker 1.5 dCi з 2012 (614 062)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B374464 або Каталожний номер: 614 062
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 614 062 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Dokker, Clio, Logan |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 257 мм |
| Ширина ядра радіатора | 224 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Dokker, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 022 ₴



