Радіатор кондиціонера Renault Fluence, Scenic 3, Megane 3 з 2008 (612 264)
3 019 ₴
- В наявності
- Код: B374441
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Fluence, Scenic 3, Megane 3 з 2008

Примінено на автомобілях:Megane,Scenic,Clio,Fluence
Каталожний номер:612 264
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор кондиціонера Renault Fluence, Scenic 3, Megane 3 з 2008 (612 264)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B374441 або Каталожний номер: 612 264
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 612 264 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Clio, Megane, Fluence |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 685 мм |
| Ширина ядра радіатора | 347 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Fluence, Megane, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 019 ₴



