Радіатор кондиціонера Renault Clio, Kangoo 1.5, 1.9 dCi з 1997 (608 630)
2 537 ₴
- В наявності
- Код: B374408
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор кондиціонера Renault Clio, Kangoo 1.5, 1.9 dCi з 1997

Примінено на автомобілях:Kangoo,Clio
Каталожний номер:608 630
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор кондиціонера Renault Clio, Kangoo 1.5, 1.9 dCi з 1997 (608 630)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B374408 або Каталожний номер: 608 630
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 608 630 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Clio |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 553 мм |
| Ширина ядра радіатора | 379 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 537 ₴



