Радіатор печки Renault Megane 2, Scenic 2 з 2003 (608 011)
1 286 ₴
- В наявності
- Код: B376382
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор печки Renault Megane 2, Scenic 2 з 2003

Примінено на автомобілях:Megane,Scenic,Clio
Каталожний номер:608 011
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор печки Renault Megane 2, Scenic 2 з 2003 (608 011)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B376382 або Каталожний номер: 608 011
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 608 011 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Megane, Scenic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 220 мм |
| Ширина ядра радіатора | 144 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Megane, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 286 ₴



