Радіатор двигуна Renault Megane 2 1.6i з 2002 (607 337)
2 350 ₴
- В наявності
- Код: B374383
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор двигуна Renault Megane 2 1.6i з 2002

Примінено на автомобілях:Megane
Каталожний номер:607 337
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор двигуна Renault Megane 2 1.6i з 2002 (607 337)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B374383 або Каталожний номер: 607 337
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 607 337 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 587 мм |
| Ширина ядра радіатора | 430 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴



