Радіатор двигуна Renault Megane 2, Scenic 2 1.5 D, 2.0 з 2002 (606 444)
2 608 ₴
- В наявності
- Код: B374374
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор двигуна Renault Megane 2, Scenic 2 1.5 D, 2.0 з 2002

Примінено на автомобілях:Megane,Scenic,Clio
Каталожний номер:606 444
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор двигуна Renault Megane 2, Scenic 2 1.5 D, 2.0 з 2002 (606 444)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B374374 або Каталожний номер: 606 444
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 606 444 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Megane, Scenic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 585 мм |
| Ширина ядра радіатора | 451 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Megane, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 608 ₴



