Радіатор печки Renault Clio 2, Kangoo з 1998 (605 537)
803 ₴
- В наявності
- Код: B374350
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор печки Renault Clio 2, Kangoo з 1998

Примінено на автомобілях:Kangoo,Clio
Каталожний номер:605 537
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор печки Renault Clio 2, Kangoo з 1998 (605 537)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B374350 або Каталожний номер: 605 537
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 605 537 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Clio |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 237 мм |
| Ширина ядра радіатора | 158 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 803 ₴



