Радіатор двигуна Renault Espace, Laguna, Vel Satis 1.9, 2.2i, D з 2002 (603 917)
2 598 ₴
- В наявності
- Код: B390152
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор двигуна Renault Espace, Laguna, Vel Satis 1.9, 2.2i, D з 2002

Примінено на автомобілях:Espace,Laguna
Каталожний номер:603 917
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор двигуна Renault Espace, Laguna, Vel Satis 1.9, 2.2i, D з 2002 (603 917)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B390152 або Каталожний номер: 603 917
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 603 917 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Espace |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Espace, Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 598 ₴



