Радіатор двигуна Renault Clio 2 1.9 D з 1999 (603 882)
2 074 ₴
- В наявності
- Код: B390151
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор двигуна Renault Clio 2 1.9 D з 1999

Примінено на автомобілях:Clio
Каталожний номер:603 882
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор двигуна Renault Clio 2 1.9 D з 1999 (603 882)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B390151 або Каталожний номер: 603 882
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 603 882 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 413 мм |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 074 ₴



