Радіатор двигуна Renault Megane 1.4, 2.0 з 1996 по 2003 (603 410)
1 907 ₴
- В наявності
- Код: B374342
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор двигуна Renault Megane 1.4, 2.0 з 1996 по 2003

Примінено на автомобілях:Megane
Каталожний номер:603 410
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор двигуна Renault Megane 1.4, 2.0 з 1996 по 2003 (603 410)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B374342 або Каталожний номер: 603 410
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 603 410 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 585 мм |
| Ширина ядра радіатора | 416 мм |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 907 ₴



