Радіатор двигуна Opel Movano, Renault Master 1.9, 2.8 D з 2001 (603 408)
2 938 ₴
- В наявності
- Код: B376170
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор двигуна Opel Movano, Renault Master 1.9, 2.8 D з 2001

Примінено на автомобілях:Master
Каталожний номер:603 408
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Радіатор двигуна Opel Movano, Renault Master 1.9, 2.8 D з 2001 (603 408)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B376170 або Каталожний номер: 603 408
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 603 408 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина ядра радіатора | 730 мм |
| Ширина ядра радіатора | 389 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 938 ₴



