Колодки гальмівні передні Renault Megane 2 з 2003 (5SP910)
629 ₴
- В наявності
- Код: B382718
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Megane 2 з 2003

Примінено на автомобілях:Megane
Каталожний номер:5SP910
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Megane 2 з 2003 (5SP910)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B382718 або Каталожний номер: 5SP910
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP910 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 122.8 мм |
| Висота | 54.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 629 ₴



