Колодки гальмівні передні Renault Laguna 2, 3 (5SP898)
971 ₴
- В наявності
- Код: B363936
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Laguna 2, 3

Примінено на автомобілях:Laguna
Каталожний номер:5SP898
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Laguna 2, 3 (5SP898)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B363936 або Каталожний номер: 5SP898
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP898 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Товщина | 18.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna |
Інформація для замовлення
- Ціна: 971 ₴



