Колодки гальмівні задні Ford Mondeo 3, Renault Kangoo 1 4x4 (5SP897)
923 ₴
- В наявності
- Код: B363935
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні Ford Mondeo 3, Renault Kangoo 1 4x4

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:5SP897
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні задні Ford Mondeo 3, Renault Kangoo 1 4x4 (5SP897)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B363935 або Каталожний номер: 5SP897
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP897 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Висота | 52 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 923 ₴



