Колодки гальмівні передні Renault Megane 1, Safrane 1, 2, Laguna 1 з 1995 (5SP445)
877 ₴
- В наявності
- Код: B382988
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Megane 1, Safrane 1, 2, Laguna 1 з 1995

Примінено на автомобілях:Megane,Laguna
Каталожний номер:5SP445
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Megane 1, Safrane 1, 2, Laguna 1 з 1995 (5SP445)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B382988 або Каталожний номер: 5SP445
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP445 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Висота | 55.6 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Laguna, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 877 ₴



