Колодки гальмівні передні Renault Trafic, Opel Arena до 2001 (5SP278)
1 081 ₴
- В наявності
- Код: B382985
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Trafic, Opel Arena до 2001

Примінено на автомобілях:Trafic
Каталожний номер:5SP278
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Trafic, Opel Arena до 2001 (5SP278)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B382985 або Каталожний номер: 5SP278
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP278 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 18.5 мм |
| Висота | 56.6 мм |
| Ширина | 155.7 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 081 ₴



