Колодки гальмівні передні Renault Clio з 1991 по 1998 (5SP271)
511 ₴
- В наявності
- Код: B363807
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Clio з 1991 по 1998

Примінено на автомобілях:Clio
Каталожний номер:5SP271
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Clio з 1991 по 1998 (5SP271)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B363807 або Каталожний номер: 5SP271
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP271 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 105 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина | 18 мм |
| Висота | 54.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio |
Інформація для замовлення
- Ціна: 511 ₴



