Колодки гальмівні передні Logan з датчиком (5SP220)
529 ₴
- В наявності
- Код: B363800
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Logan з датчиком

Примінено на автомобілях:Logan
Каталожний номер:5SP220
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Logan з датчиком (5SP220)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B363800 або Каталожний номер: 5SP220
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP220 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 63.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 99.9 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴



