Колодки гальмівні задні Renault Megane 4, Scenic 4, Espace, Talisman з 2016 (5SP2014)
911 ₴
- В наявності
- Код: B399714
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні Renault Megane 4, Scenic 4, Espace, Talisman з 2016

Примінено на автомобілях:Megane,Scenic,Clio,Espace
Каталожний номер:5SP2014
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні задні Renault Megane 4, Scenic 4, Espace, Talisman з 2016 (5SP2014)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B399714 або Каталожний номер: 5SP2014
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Scenic, Espace, Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Висота | 45.6 мм |
| Ширина | 106.5 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Espace, Megane, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 911 ₴



