Колодки гальмівні передні Logan 2, Sandero 2 з 2012 довжина 155 мм (5SP1963)
987 ₴
- В наявності
- Код: B363791
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Logan 2, Sandero 2 з 2012 довжина 155 мм

Примінено на автомобілях:Logan,Sandero
Каталожний номер:5SP1963
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Logan 2, Sandero 2 з 2012 довжина 155 мм (5SP1963)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B363791 або Каталожний номер: 5SP1963
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP1963 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan, Sandero |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 155.1 мм |
| Висота | 49 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Logan, Sandero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 987 ₴



