Колодки гальмівні передні Logan 2, Sandero 2 з 2012 по 2016 румунська збірка система ATE (5SP1825)
999 ₴
- В наявності
- Код: B382960
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Logan 2, Sandero 2 з 2012 по 2016 румунська збірка система ATE

Примінено на автомобілях:Logan,Sandero
Каталожний номер:5SP1825
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Logan 2, Sandero 2 з 2012 по 2016 румунська збірка система ATE (5SP1825)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B382960 або Каталожний номер: 5SP1825
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP1825 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan, Sandero |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 18 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 40 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота зовнішньої накладки | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Logan, Sandero |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴



