Колодки гальмівні передні Logan MCV універсал з 2007, з 2013, Lada Largus універсал з 2013 (5SP1654)
1 075 ₴
- В наявності
- Код: B382950
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Logan MCV універсал з 2007, з 2013, Lada Largus універсал з 2013

Примінено на автомобілях:Logan
Каталожний номер:5SP1654
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Logan MCV універсал з 2007, з 2013, Lada Largus універсал з 2013 (5SP1654)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B382950 або Каталожний номер: 5SP1654
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP1654 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 52.5 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 150.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина зовнішньої накладки | 151.4 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 075 ₴



