Колодки гальмівні задні Renault Master з 2010 однокамерні (5SP1578)
1 055 ₴
- В наявності
- Код: B363762
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні Renault Master з 2010 однокамерні

Примінено на автомобілях:Master
Каталожний номер:5SP1578
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні задні Renault Master з 2010 однокамерні (5SP1578)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B363762 або Каталожний номер: 5SP1578
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP1578 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина | 128.6 мм |
| Висота | 59.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴



