Колодки гальмівні передні Renault Megane 3, Scenic 3, Laguna 3 з 2007 (5SP1534)
987 ₴
- В наявності
- Код: B363755
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Megane 3, Scenic 3, Laguna 3 з 2007

Примінено на автомобілях:Megane,Scenic,Clio,Laguna
Каталожний номер:5SP1534
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Megane 3, Scenic 3, Laguna 3 з 2007 (5SP1534)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B363755 або Каталожний номер: 5SP1534
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP1534 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Scenic, Laguna, Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 18 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Ширина | 155.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Laguna, Megane, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 987 ₴



