Колодки гальмівні передні Renault Megane 3, Logan, Fluence, Dokker з 2008 (5SP1493)
1 071 ₴
- В наявності
- Код: B363751
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Megane 3, Logan, Fluence, Dokker з 2008

Примінено на автомобілях:Megane,Fluence,Logan,Dokker
Каталожний номер:5SP1493
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Megane 3, Logan, Fluence, Dokker з 2008 (5SP1493)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B363751 або Каталожний номер: 5SP1493
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP1493 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Dokker, Fluence, Logan, Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота внутрішньої накладки | 64.8 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Dokker, Fluence, Logan, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴



