Колодки гальмівні передні Renault Kangoo з 2008, Mercedes Benz Citan 415 (5SP1465)
897 ₴
- В наявності
- Код: B363747
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Renault Kangoo з 2008, Mercedes Benz Citan 415

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:5SP1465
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Renault Kangoo з 2008, Mercedes Benz Citan 415 (5SP1465)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B363747 або Каталожний номер: 5SP1465
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP1465 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 131.1 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота | 62.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 897 ₴



