Колодки гальмівні передні Nissan Qashqai з 2007 по 2013, Renault Koleos 1 (5SP1406)
1 148 ₴
- В наявності
- Код: B363740
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні передні Nissan Qashqai з 2007 по 2013, Renault Koleos 1

Примінено на автомобілях:Koleos
Каталожний номер:5SP1406
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні передні Nissan Qashqai з 2007 по 2013, Renault Koleos 1 (5SP1406)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B363740 або Каталожний номер: 5SP1406
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP1406 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 58.4 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 157 мм |
| Число індикаторів зносу | 4 |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Koleos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 148 ₴



