Колодки гальмівні задні Renault 21, 25, Espace 1 з 1984 (5SP128)
698 ₴
- В наявності
- Код: B363712
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні задні Renault 21, 25, Espace 1 з 1984

Примінено на автомобілях:Espace
Каталожний номер:5SP128
Виробник: SAMKO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Колодки гальмівні задні Renault 21, 25, Espace 1 з 1984 (5SP128)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B363712 або Каталожний номер: 5SP128
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samko |
| Код запчастини | 5SP128 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Товщина | 14 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Висота | 49 мм |
| Ширина | 109 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Espace |
Інформація для замовлення
- Ціна: 698 ₴



