Сальник розподілвалу Renault Megane, Scenic, Laguna 1.5 dCi з 2008 розмір 28x42x6 (584.880)
630 ₴
- В наявності
- Код: B210146
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник розподілвалу Renault Megane, Scenic, Laguna 1.5 dCi з 2008 розмір 28x42x6

Примінено на автомобілях:Megane,Scenic,Clio,Laguna
Каталожний номер:584.880
Виробник: ELRING
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник розподілвалу Renault Megane, Scenic, Laguna 1.5 dCi з 2008 розмір 28x42x6 (584.880)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B210146 або Каталожний номер: 584.880
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 584.880 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Laguna, Megane, Scenic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Clio, Laguna, Megane, Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴



