Фільтр паливний Renault Kadjar, Koleos, 1.5, 2.0 Blue DCI, 2018- (55.517.00)
2 237 ₴
- В наявності
- Код: B407469
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Renault Kadjar, Koleos, 1.5, 2.0 Blue DCI, 2018-

Примінено на автомобілях:Koleos,Kadja
Каталожний номер:55.517.00
Виробник: UFI
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний Renault Kadjar, Koleos, 1.5, 2.0 Blue DCI, 2018- (55.517.00)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B407469 або Каталожний номер: 55.517.00
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 55.517.00 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 159 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kadja, Koleos |
| Сумісність із моделлю | Kadja, Koleos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 237 ₴



