Фільтр паливний Renault Megane 2, 1.5 DCI (55.430.00)
1 518 ₴
- В наявності
- Код: B407467
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний Renault Megane 2, 1.5 DCI

Примінено на автомобілях:Megane
Каталожний номер:55.430.00
Виробник: UFI
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Фільтр паливний Renault Megane 2, 1.5 DCI (55.430.00)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B407467 або Каталожний номер: 55.430.00
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UFI |
| Код запчастини | 55.430.00 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип фільтра | Вставка |
| Діаметр вихідного отвору | 10 мм |
| Висота | 121 мм |
| Зовнішній діаметр | 94 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 518 ₴



