Сальник клапана Renault Kangoo 1.2 16V з 2001 (522.930)
47 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: B321743
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник клапана Renault Kangoo 1.2 16V з 2001

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:522.930
Виробник: ELRING
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник клапана Renault Kangoo 1.2 16V з 2001 (522.930)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B321743 або Каталожний номер: 522.930
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 522.930 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 8.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 11.5 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴



