Сальник колінвала Logan задній розмір 80x100x8 (507.822)
569 ₴
- В наявності
- Код: B157182
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала Logan задній розмір 80x100x8

Примінено на автомобілях:Logan
Каталожний номер:507.822
Виробник: ELRING
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник колінвала Logan задній розмір 80x100x8 (507.822)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B157182 або Каталожний номер: 507.822
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 507.822 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴



