Сальник колінвала передній Renault Master, Trafic 2.2, 2.5 dCi розмір 60x75x7 (505.110)
568 ₴
- В наявності
- Код: B290032
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала передній Renault Master, Trafic 2.2, 2.5 dCi розмір 60x75x7

Примінено на автомобілях:Master,Trafic
Каталожний номер:505.110
Виробник: ELRING
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник колінвала передній Renault Master, Trafic 2.2, 2.5 dCi розмір 60x75x7 (505.110)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B290032 або Каталожний номер: 505.110
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 505.110 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568 ₴



