Сальник колінвала передній Renault Master, Trafic 2.2, 2.5 dCi розмір 60x75x7 (46085509B)
546 ₴
- В наявності
- Код: B245856
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвала передній Renault Master, Trafic 2.2, 2.5 dCi розмір 60x75x7

Примінено на автомобілях:Master,Trafic
Каталожний номер:46085509B
Виробник: CORTECO
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Сальник колінвала передній Renault Master, Trafic 2.2, 2.5 dCi розмір 60x75x7 (46085509B)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B245856 або Каталожний номер: 46085509B
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Код запчастини | 46085509B |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Master |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴



