Підшипник опори стійки Opel Vivaro, Renault Trafic з 2001 (460 674)
293 ₴
- В наявності
- Код: B356627
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник опори стійки Opel Vivaro, Renault Trafic з 2001

Примінено на автомобілях:Trafic
Каталожний номер:460 674
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник опори стійки Opel Vivaro, Renault Trafic з 2001 (460 674)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B356627 або Каталожний номер: 460 674
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 460 674 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Товщина | 15 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 293 ₴



