Прокладка головки блоку Renault Trafic, Master 2.1 D до 1997 товщина 1.59 мм (446.383)
848 ₴
- В наявності
- Код: B294793
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блоку Renault Trafic, Master 2.1 D до 1997 товщина 1.59 мм

Примінено на автомобілях:Master,Trafic
Каталожний номер:446.383
Виробник: ELRING
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Прокладка головки блоку Renault Trafic, Master 2.1 D до 1997 товщина 1.59 мм (446.383)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B294793 або Каталожний номер: 446.383
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 446.383 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master, Trafic |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 1.8 мм |
| Проекція поршня від | 1.04 мм |
| Діаметр | 87 мм |
| Матеріал | Волокнистий композит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Master, Trafic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 848 ₴



