Підшипник опори стійки Renault Kangoo з 2008 (440 082)
502 ₴
- В наявності
- Код: B356587
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник опори стійки Renault Kangoo з 2008

Примінено на автомобілях:Kangoo
Каталожний номер:440 082
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Підшипник опори стійки Renault Kangoo з 2008 (440 082)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B356587 або Каталожний номер: 440 082
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 440 082 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Товщина | 35.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 91 мм |
| Зовнішній діаметр | 139 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴



