Втулка стабілізатора передня Renault Megane I d22 (432 222)
111 ₴
- В наявності
- Код: B355878
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора передня Renault Megane I d22

Примінено на автомобілях:Megane
Каталожний номер:432 222
Виробник: HART
Доставка і оплата: Докладна інформація у розділі: Доставка та оплата
Купити Втулка стабілізатора передня Renault Megane I d22 (432 222)
Купівля цього товару можна зробити поклавши товар у кошик, або по телефону у менеджера назвіть Код/ Артикул B355878 або Каталожний номер: 432 222
Приєднатися до нас у розділі Контакти: Онлайнчат, Viber вам допоможе швидко отримати відповідь на питання, що вас цікавить.




Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hart |
| Код запчастини | 432 222 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 41.5 мм |
| Ширина | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка авто | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴



